Smacznego :))

Nadmiar energii nas rozpiera… w związku z tym startujemy z nowym blogiem – tym razem będzie apetycznie i estetycznie, bo poza oczywistą motywacją kulinarną celem dodatkowym jest doskonalenie umiejętności fotograficznych. :))

Lubimy gotować a przepisy wyszukujemy teraz głównie w internecie. Już dawno w zapomnienie poszły wszystkie książki kucharskie i gazetki, z których kiedyś pieczołowicie wycinaliśmy przepisy. Zapomnienie jednak objawia się też tym, że po półkach walają się nam karteczki z przepisami, notatki zrobione często na prędce przy programach kulinarnych w telewizji. Czas z tym skończyć!

Zebranie tych przepisów na blogu ułatwi nam życie. Uchroni też pewnie, przed bezpowrotnym utraceniem przepisów na skarby rodzinne typu amoniaczki, sernik Izaura, królik w sosie chlebowym i wiele wiele innych.

Nazbierało nam się przez ostatnie kilka lat przeróżnych przepisów oraz zdjęć gotowych potraw i wreszcie nareszcie przyszła pora żeby się tym podzielić z resztą świata. Szukamy także chętnych do współredagowania tego bloga – warunki są niezbyt skomplikowane: dodawany przepis trzeba samemu wypróbować i zrobić w miarę ładne zdjęcia gotowej potrawy… ktoś się pisze?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *